Pompy ciepła to niezwykle proste i efektywne rozwiązanie, z którym możliwe staje się kompleksowe dogrzanie wnętrza pomieszczeń z pomocą ciepłego powietrza. W naszej firmie oferujemy pełen zakres usług związanych z wdrożeniem pomp ciepła dla potrzeb Twojego domu - montaż, dowóz i serwis. Wykorzystanie tej nowoczesnej formy pozwala zadbać o wysoką efektywność i ogrzewanie porównywalne do tego uzyskiwanego z pomp gruntowych. Montaż pompy ciepła nie należy do nazbyt inwazyjnych, a dzięki pobieraniu ciepła ze środowiska, pozwala ona utrzymać we wnętrzach budynków optymalną temperaturę o każdej porze roku.

Przedstawiona przez nas forma ogrzewania domu to najtańszy możliwy sposób na ogrzewanie wnętrz budynku, jak i wody użytkowej. Innowacyjne rozwiązania wykorzystane w pompach ciepła pozwalają zadbać o przyjemne ciepło w domowym zaciszu, nawet w okresie zimowym, kiedy na zewnątrz panują bardzo niskie temperatury. 

Wygoda i komfort jakie uzyskać można dzięki pompie ciepła to przede wszystkim przytulna temperatura we wnętrzach bez konieczności palenia w piecu, ciągłego podkładania opału, czyszczenia kotłowni itd. Pompy ciepła to rozwiązanie czyste, nie wymagające nieustannego nadzoru i ciche. Dzięki inteligentnemu systemowi wykorzystanemu w urządzeniach, możliwe jest zdalne śledzenie i sterowanie całym systemem centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody. To alternatywa dla osób wymagających, którym zależy na codziennej wygodzie i łatwości obsługi. Nasi eksperci służą poradą i fachowym wsparciem w doborze najlepszych rozwiązań dla domu. 

Nasza oferta montażu oraz serwisu pomp ciepła dostępna jest na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Jest to opcja dla każdego, kto szuka skutecznych i uniwersalnych rozwiązań dla domu. Wykonujemy regularne przeglądy, serwisy pogwarancyjne, jak i wszelkie naprawy pomp ciepła.
Dbamy o zapewnienie naszym Klientom najwyższej jakości usług, dlatego działamy szybko i skutecznie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!