W ofercie posiadamy szereg opcji, z którymi możliwe jest wprowadzenie do domu nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań wpływających na komfort i wygodę domowników. Jedną z nich jest centralna wentylacja z odzyskiem ciepła – rekuperacja. Dysponujemy produktami od najlepszych producentów, zapewniamy fachowy montaż oraz serwis urządzeń wentylacyjnych, w tym także usługę transportu.

Rekuperacja to propozycja stworzona dla wymagających Klientów, którym zależy na najwyższej jakości powietrza w domowym zaciszu, jak i pomieszczeniach biurowych. Innowacyjne urządzenia wentylacyjne pozwalające na mechaniczna wymianę powietrza we wnętrzach z jego jednoczesnym filtrowaniem są sekretem energooszczędnych domów i mieszkań. Ich wykorzystanie pomaga zyskać spore oszczędności na energii elektrycznej, zapewnia świeże i czyste powietrze bez konieczności wietrzenia, a przy tym pracuje efektywnie i cicho.

Dzięki naszemu wsparciu możesz wyposażyć swój dom w doskonałą wentylację, tworząc dom wolny od zanieczyszczeń z zewnątrz w tym smogu, kurzu, pyłków, a nawet przykrych zapachów, wirusów i grzybów. Inwestycja w rekuperację to sposób na uzyskanie optymalnych warunków dla całej rodziny, w tym szczególnie osób z tendencjami do alergii. 

Nasza oferta to pierwszorzędnej klasy wymienniki ciepła – wykorzystujące ciepło z powietrza wywiewanego do ogrzania powietrza nawiewanego, co skutecznie ogranicza straty cieplne szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Dodatkowo, centrale przez nas montowane wyposażone są w by-pass, które dbają o naturalne chłodzenie wnętrza domu w okresie letnim. 

Nowoczesne rozwiązania przez nas stosowane pozwalają na łatwą obsługę, w tym wyposażone są we wbudowane systemy sterowania dla maksymalnej wygody ich użytkowników. Dbałość o każdy aspekt – począwszy od montażu a na obsłudze serwisowej i przeglądach skończywszy, pozwala nam zaoferować naszym Klientom kompleksowe rozwiązania dopasowane do potrzeb.

Masz pytania? Chcesz poznać więcej szczegółów?

Zapraszamy do kontaktu